OCHUTNÁVKA SPORTOVNÍHO ŠERMU

12
10
2018

OCHUTNÁVKA SPORTOVNÍHO ŠERMU

... aneb malý klubový večer pro velké holky a kluky co si stále umí hrát ...

Společnost EVENT TIME pořádá ve spolupráci s OPS České Švýcarsko malý klubový večer pro členy Destinačního fondu a pozvané hosty. Účastníkům bude představeno méně známé sportovní odvětví s velmi bohatou historií - sportovní šerm. Setkání se uskuteční v zasedací místnosti OPS České Švýcarsko na Křínickém náměstí v Krásné Lípě v pátek 12 října 2018 od 18:00 hod. K dispozici bude naše "mobilní šermírna", která je coby půjčovna vybavena kompletními sadami špičkového šermířského vybavení, zahrnující veškeré oblečení, ochranné prvky, kvalitní zbraně (kordy) a elektronické zařízení zaznamenávající zásahy. 

Večer se bude skládat z několika bloků, ve kterých nejprve představíme v krátké presentaci historii a současnost sportovního šermu u nás a ve světě, jednotlivé disciplíny a používané zbraně. Následovat bude instruktáž správného používání zbraní, souvisejícího vybavení a dodržování bezpečnostních zásad. Hlavním bodem programu však bude ochutnávka šermu, při které si všichni budou moci tuto sportovní disciplinu vyzkoušet v rámci krátkého turnaje družstev.

Na setkání bude přítomen některý z reprezentantů ČR v této olympijské sportovní disciplíně. Pro účastníky je připraveno občerstvení.