PROGRAM - relaxace v Toskánských lázních

Přirozenými spojenci relaxačního programu jsou teplo, voda, zvuk a světlo. Koupání se všemi smysly, koupání v komplexním uměleckém díle ...

V místech, kde se nad Labem tyčí rozeklané skály, je Saské Švýcarsko prostě úžasné. Turisté, horolezci a cyklisté milují rádi dobrodružství v pohoří labských pískovců – a milují také odpočinek a dobrodružství v lázních Toskana Therme Bad Schandau.

Úžas přichází nejpozději v momentu prohlídky „Liquid Sound Tempel“: skvělá je na poslech podvodní hudba, úžasná je na pohled projekce v kopuli. Barevné světlo ve všech bazénech. V sauně najdete opravdovou Saskou lázeň a u venkovního bazénu tajemnou projekci „mlhy“. Vítr na Labi mění obrazy, vítr se stává přímo video umělcem.

„Koupání je nový způsob trávení volného času!“ tvrdí příznivci a přátelé našeho kulturního programu v lázních Therme. Jedinečná pestrost nabídky a výborná úroveň. 

Kdo dnes chodí do sauny, touží po klidu, ale zároveň po společnosti. Může to znít jako paradox.  Toužíme sdílet čas v sauně s nejlepší přítelkyní nebo přítelem. Ovšem k tomu si přejeme, aby v sauně byla příjemná atmosféra, abychom měli svoje soukromí, klid, a aby byly místnosti příjemně a velkoryse vybavené. Přesně takové prostory vám nabízí svět sauny v lázních Toskana Therme.

Laconium
Saunování jako ve starém Římě: vzduch je ohříván suchým teplem na příjemných 55°C. V orientálním prostředí nás zve Laconium na příjemné saunování.

Cisterna
Milovníci sauny zde najdou místo na podlouhlé lavici. Prostor je zahříván suchým teplem na 65°C . Teplo krásně proudí a ohřívá celé naše tělo.

Bylinková parní lázeň
Centrum místnosti tvoří saunová kamna. Ohříváním bylinkové vody se zvedne vlhkost vzduchu a teplota v místnosti dosahuje 55°C.

Potírna
V klasické sauně s příjemnými kachlovými kamny si užívají hosté pohodu při teplotě 96°C.

Sauna s minerálními kameny
Tato sauna přináší mimořádný zážitek v podobě tepla, páry, nádechu rustikální břidlice a teplotu 45°C. V centru sauny stojí saunová kamna se speciální automatikou polévání minerálních kamenů a vytváření vodní páry.

Panorama Sauna
Panorama-sauna má lavice z přírodního dřeva. Teplota je 90°C a při pocení máte nádherný výhled na Labe.


Doba trvání

minimálně 2 hodiny

Cena

od 400 Kč za osobu