PROGRAM - ochutnávka sportovního šermu

trocha sportu a mnoho adrenalinové zábavy ... vyzkoušejte nepoznané ...

Představujeme Vám naší horkou novinku. V daném rozsahu a komfortu nabízíme tento program jako jediní v Česku. 

Na rozdíl od ostatních našich programů nemusí být ochutnávka sportovního šermu vázána pouze na region Českého Švýcarska. Naše "šermírna" je MOBILNÍ. Veškeré potřebné zařízení a vybavení přivezeme a nainstalujeme v jakémkoliv vhodném prostoru v rámci celé ČR. Přijedeme za Vámi například do místa konání vašeho školení, teambuldingu nebo třeba jen večírku. Šermovat můžete u Vás ve firmě, ve školícím středisku, pronajaté restauraci a podobně. Program vhodně vyplní večerní zábavu.

Pro maximální komfort a bezpečnost zapůjčíme účastníkům kompletní sady profesionálního oblečení určeného pro sportovní šerm - podvestu, vestu, kalhoty, podkolenky. Samozřejmostí vybavení jsou i ochranné prvky - hrudní chrániče, rukavice a ochranné masky. Registraci zásahů provádí elektronické zařízení. Účastníci používají svoji vlastní sportovní obuv.

Celá ochutnávka šermu se skládá z těchto bloků:

  • úvodní informace o historii a současnosti sportovního šermu u nás a ve světě, popis jednotlivých disciplín sportovního šermu a používaných zbraní
  • instruktáž správného používání zbraní, potřebného vybavení a dodržování bezpečnostních zásad
  • krátká nesoutěžní ochutnávka sportovního šermu
  • hlavním bodem programu je turnaj jednotlivců nebo družstev mezi účastníky akce

Náš žolík
Zárukou špičkového zážitku z tohoto programu je duo spolupracovníků, kteří se organizování našich firemních akcí zaměřených na sportovní šerm účastní. Jsou jimi Ing. Richard Pokorný, reprezentant ČR v tomto sportovním odvětví, několikanásobný mistr ČR a člen bronzového družstva mužů z mistrovství Evropy 2017 a Petr Anderle, šéftrenér šermu v našem nejstarším šermířském klubu  Rieger Praha.   

Počet účastníků

od 10 do 20 osob

Doba trvání

3 až 4 hodiny

Cena

dohodou

Náročnost

středně náročné