PROGRAM - bavit se golfem

nemusíte mít žádné zkušenosti s tímto sportem a i přesto se můžete golfem bavit a úspěšně soutěžit již po dvou hodinách úvodního tréninku...

Jak by to nemělo vypadat ale ve většině případů to tak dopadá ...

... firemní akce na golfu ... velký hit uplynulých dvou desetiletí ... běžný pohled na zástup více či méně horlivě odpalujících lidiček s postupně se dostavující frustrací z toho že jim to moc nejde, z prostředí, u kterého zjišťují, že vlastně vůbec není pro ně, z divných pohledů kolemjdoucích golfistů, kteří to už hrají dlouho (většinou asi tak rok) atd., atd., atd. ... pak honem na oběd připravený formou velkého honosného rautu ... a po krátkém popovídání s kolegy hajdy domů ... cestou většinou konstatují, že si ten divný sport NESPORT ani nevyzkoušeli a že se o něm ani moc nedozvěděli  a že vlastně vůbec není pro ně... 

To nejsou vlastní zkušenosti. To jsou zkušenosti našich klientů, které nám mnohdy sdělují po absolvování golfové "firemky" v naší režii a s naším scénářem.

Tak tedy, jak probíhá  firemní akce na golfu v našem podání ?

Na úvod je nutno říci, že nemusíte být hráčem golfu, a přesto jej můžete hrát a velmi se jím bavit. Pokud máte chuť a náladu uvedeme Vás zábavnou formou do tajů této pozoruhodné a prastaré hry. Hry, která vyžaduje velkou dávku pokory, sebekázně, úcty k soupeři, k přírodě a v neposlední řadě též k pravidlům. A to nejenom k těm golfovým.

„Firemní ochutnávka golfu“ je ideálně určena pro ty, kteří dosud nemají s touto hrou žádné praktické zkušenosti. Celý program trvá většinou tři až pět hodin a mohou ho absolvovat i účastníci, kteří již golf hrají. V době, kdy probíhá úvodní trénink začátečníků si jdou pokročilí hráči samostatně zahrát na hřiště. Obě skupiny se následně spojí v druhé polovině akce, kdy si společně zahrají turnaj družstev, která budou vyváženě složena ze zkušených hráčů a začátečníků. 

Úvodní část programu pro začátečníky se skládá ze tří bloků, ve kterých se postupně dozví něco o historii a současnosti golfu, jeho filozofii a pravidlech. Následuje nácvik základních golfových úderů s vloženými soutěžemi. 

Naše nabídka 
Na modelu námi pořádaných firemních akcí s golfovým zaměřením pracujeme již téměř 20 let. O kvalitě tohoto programu jsme natolik přesvědčeni, že v případě nespokojenosti klientů akci NEFAKTURUJEME.

Náš tip
Pokud chcete firemní akci s golfovým zaměřením věnovat delší dobu než 5 hodin, nabízíme Vám náš TOP program "NOČNÍ GOLF" ... Počet účastníků

od 10 do 30 osob

Doba trvání

od 2 do 5 hodin (dle přání klienta)

Cena

od 350 Kč za osobu

Náročnost

nenáročné